تحقیقات ناب

تحقیقات ناب

پشتیبانی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت داشتن هرگونه سوال راهنمایی و پشتیبانی میتوانید با ایمیل sellfile2016@gmail.com در تماس باشید

دانلود پرسشنامه سنجش خلاقیت تورنس با فرمت ورد

دانلود پرسشنامه سنجش خلاقیت تورنس با فرمت ورد

پرسشنامه سنجش خلاقیت تورنس

پرسشنامه‌اي را كه در پيش رو داريد حاوي 60 سؤال است كه  به صورت استاندارد طراحی شده و پایایی و روایی آن‌ها بارها مورد آزمایش قرار گرفته  در این پرسشنامه هر سؤال مشتمل بر سه گزينه يا پاسخ مي‌باشد.
لطفاً هر يك از سؤالات را با دقت مطالعه نموده، سپس يكي از پاسخ‌هاي ارائه شده در زير هر سؤال را با علامت (*) انتخاب نماييد. بديهي است اظهار نظر واقعي و دقيق شما مدنظر مي‌باشد.

 

 

روایی

روایی صوری و محتوایی نرم‌افزار تهیه شده بر اساس اصول چهارده‌گانه نیز مورد بررسی قرار گرفت. ابتدا نرم‌افزار از شرکت انیاک خریداری گردید و به متخصصین سنجش و چندرسانه تحویل داده شد تا نرم‌افزار را از لحاظ روایی صوری و محتوایی بررسی کند که مورد تأیید صاحب‌نظران حوزه‌های یاد شده قرار گرفت.

پایایی

پایایی نرم‌افزار هم از طریق آلفای کرونباخ 94/0 به دست آمد که این نشان دهنده اعتبار بالای نرم‌افزار آموزشی شبیه‌سازی ریاضی شده می‌باشد.

12 صفحه

وردپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
496_1019732_6236.zip17.4k