دانلود پروژه رشته های مختلف
پشتیبانی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت داشتن هرگونه سوال راهنمایی و پشتیبانی میتوانید با ایمیل sellfile2016@gmail.com در تماس باشید

تحقیق کنترل بیولوژیک آفات

تحقیق کنترل بیولوژیک آفات

نام فایل:تحقیق کنترل بیولوژیک آفات

فرمت ورد قابل ویرایش

شامل: 28 صفحه

قسمتی از متن:

 

کنترل بیولوژیک آفات

 

انسان در عصر حاضر با مسائل زيادي در ارتباط با تلفات محصولات كشاورزي رو به رو است. خشكسالي، تنش حرارتي و شرايط نامناسب انبارداري مي‌توانند از جمله عومل مهم ، به از بين رفتن اين محصولات منجر شوند، اما شايد بتوان گفت؛ نقش آفات و بيماري‌هاي گياهي در اين ميان برجسته‌تر است و هر ساله مقادير زيادي از انرژي كشاورزان رامي گيرد ودر عوض خسارت هنگفتي نصيبشان مي‌شود.

 

به گزارش گياهپزشکان ايران و به نقل از ايسنا، كشورهاي توسعه يافته با بهره گرفتن از خرد، دانش و فناوري‌ نوين توانسته‌اند تا حد زيادي از خسارات آفات و بيماري‌هاي در امان باشند تا جايي كه بسياري از اين كشورها اكنون با مساله مازاد توليد مواجه‌اند. اين در حالي است كه كه كشورهاي در حال توسعه متاسفانه هم چنان تاوان سنگين ناتواني خود در بهره‌گيري از فناوري مدرن را مي پردازند. ناآگاهي و عدم دسترسي به روش‌هاي جديد كنترل آفات و بيماري‌هاي گياهي و تكيه بر روش‌هاي سنتي و پرخطري چون استفاده مكرر و بي رويه از سموم آفت كش‌ها، باعث شده اين كشورها نه تنها موفقيتي در اين زمينه نداشته باشند كه انسان و محيط زيست را نيز قرباني فعاليت‌هاي نادرست خود كند.

 

در سال هاي اخير با توجه بيشتر بشر به محيط زيست، نگاه جستجوگر انسان توانسته راه‌هاي براي كنترل آفات و بيماري هاي گياهي بيابد كه مفيد و در عين حال بيشتر از ديگر راه ها كارها به طبيعت نزديك باشد. يكي از اين روش‌ها ، كنترل بيولوژيك نام دارد كه در برنامه مديريت تلفيقي آفات لحاظ شده است.

 

و...


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file111_1973456_7941.zip683.3k