تحقیقات ناب

تحقیقات ناب

پشتیبانی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت داشتن هرگونه سوال راهنمایی و پشتیبانی میتوانید با ایمیل sellfile2016@gmail.com در تماس باشید

دانلود پرسشنامه شاخص رضايت زناشويي هودسن

دانلود پرسشنامه شاخص رضايت زناشويي هودسن

 3 صفحه

پی دی اف

 

 

پرسشنامه (شاخص) رضایت زناشویی هودسن : یک ابزار ۲۵ سؤالی است که برای اندازه‌گیری میزان، شدت یا دامنه مشکلات زن و شوهر در رابطه زناشویی تدوین شده‌است. این مقیاس ویژگی رابطه را یک کل واحد تلقی نمی‌کند، بلکه دامنه‌ی مشکلات را از نظر زن و مرد اندازه‌گیری می‌کند. این مقیاس دارای دو نمره ی برش است. یکی نمره ۳۵ که نمرات کمتر از آن نشانه‌ی عدم مشکلات مهم بالینی رابطه است. نمرات بیشتر از ۳۵ دلالت بر وجود مشکلات بالینی قابل ملاحظه دارد. دومین نمره برش، ۷۰ است. نمرات بالاتر از ۷۰ تقریباً نشان‌دهنده آن است که مراجع دارای مشکلات بیشتری می‌باشد( ثنایی، ۱۳۷۹)

پایایی
پایایی این پرسشنامه از نظر سازنده اصلی آن ۹۶/. به‌دست آمده است (ثنایی،۱۳۸۷،ص ۴۳). ابراهیم نژاد (۱۳۸۱) ، پایایی آن را از طریق آلفای کرونباخ در زنان۹۶/. و در مردان ۹۴/. به‌دست آورده است. هم‌چنین حقیقی (۱۳۸۹) ضریب پایایی این آزمون را در نمونه‌ایی از زوجین شهر بندرعباس ۸۶/. به دست آورده است. جمالی نیز (۱۳۸۹) در پژوهش دیگری که در شهر بندرعباس انجام داده‌است، ضریب الفای۹۰/. را برای این پرسشنامه گزارش داده‌است. محقق پایایی این پرسشنامه را از طریق آلفای کرنباخ بر روی ۴۰نفر (۲۰زوج) برابر با ۹۰/. به‌دست آورده است، که پایایی خوبی برای این پرسشنامه به حساب می‌آید.

.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
29_408110_4906.zip135.8k